YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Sürekli Eğitim Uygulama ve
Araştırma Merkezi

Bizi Arayın : (0212) 236 85 70

Kurumsal Eğitimler

YILDIZ-SEM, gelişimi ve değişimi hedefleyen kurumların özel eğitim ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları tasarlıyor.


Bilgi toplumuna geçtiğimiz bu dönemde bir kurumun ayakta kalabilmesi ve varlığını devam ettirebilmesi tamamen insana yaptığı yatırımla mümkündür. Günümüzün başarılı kurumları için rakipleri arasında öne çıkabilmenin, uzun süre ve karlı yaşayabilmenin en önemli koşulu “kalite“ üretimi ve bu kaliteyi üreten ve sürdüren nitelikli “insan gücü” nü yakalamaktır. Kurumsal gelişime yön vererek kurumları güçlendirmek ve böylelikle özellikle kriz dönemlerindeki hassas yapılarını ortadan kaldırmak amacıyla üniversiteler ve kurumlar sık sık bir araya gelmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, Üniversitemizin değerli öğretim üyelerinin bilgi birikimi ve tecrübesinden yararlanarak Yabancı Dil, Bilgisayar, Teknik, Sertifika, Uzaktan Eğitim, Kültür, Sanat ve Spor programlarından oluşan geniş eğitim yelpazesi ile kurumsal gelişime katkı yapmaya çalışmaktadır.
Kurumsal eğitim programlarımız ile, Üniversitemizdeki öğretim üyelerimiz danışmanlığında hazırlanan ve kurumların mevcut ihtiyaçlarını karşılamayı ve gelecekteki olası ihtiyaçlarını tahmin etmeyi hedefleyerek kurumlara destek olmaya çalışmaktayız. Bütün eğitim programlarımız, araştırma- geliştirme ve danışmanlık faaliyetlerimiz kurumların özel ihtiyaçları ve ilgilerine göre kurumlara özel yapılandırılabilmektedir.


Sektörde kendini kanıtlamış olan güçlü kurumlar bile güçlerini eğitimli bir işgücünün ellerine teslim ederlerse, uzun vadeli istikrar sağlayabilirler. Günümüz rekabet ortamında kalıcı olmak ve fark yaratmak isteyen kurumların aradığı sihirli bir değnek eğitimdir. Eğitimi kurumsal sisteminin temel parçası olarak görmeyen kurumlar yeniliklere ve değişimlere uyum sağlayamazlar. Kalıcı olmayı hedefleyen her kurum çalışanlarının ihtiyaçlarına yönelik gerekli eğitimleri aldırmak zorundadır.

YILDIZ-SEM, kurumsal anlamda eğitim aldırma hedefini gerçekleştirmeye çalışan kurumlara yönelik çözüm önerileri ve eğitim fırsatları geliştirmeye çalışmaktadır. Etkili zaman yönetiminin büyük önem taşıdığı günümüzde Merkezimiz kurumlara özel günlük eğitim programları düzenlemektedir. Kurumların özel ihtiyaçlarına yönelik yeniden düzenlenebilen mevcut eğitim programlarımız dışında talep edilen her türlü eğitim programı için Merkezimiz kısa zamanda çözüm üretme yetisine sahiptir. Bu konuda en büyük güvencemiz Üniversitemizin deneyimli öğretim kadrosudur.

KURUMSAL İŞBİRLİĞİ YAPILAN FİRMALAR

İstanbul Institute

- Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi (UNEC) sertifika programları 

Adıgüzel Meslek Yüksek Okulu Sürekli Eğitim Merkezi2021 KURUMSAL EĞİTİM MODÜLLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN


Kurumsal Eğitim Verdiğimiz Firmalardan Bazıları

CALGONİT

KMK PAPER

GRUNDFOS

GÜRAL PORSELEN

ÖZTİRYAKİLER

FORD OTOSAN

FERROLI

DURACELL

ESKIDJI

MNG KARGO

LCWAIKIKI

TÜRK HAVA YOLLARI A.Ş.

DOĞUŞ OTOMOTİV A.Ş.

SU DANIŞMANLIK LTD.ŞİT.

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL ERKEK LİSESİ 

ÖZEL OKULLAR DERNEĞİ

ÖZEL OKULLAR BİRLİĞİ

VERGİ DENETMENLERİ DERNEĞİ

TÜRKİYE FİNANS VE KATILIM BANKASI A.Ş.

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

ETİLER POLİS MESLEK YÜKSEKOKULU 

Yeniliklerden Haberdar ol

Yeni eklenen eğitimlerden & size özel kampanyalardan haberdar olmak için lütfen kayıt yaptırınız.