YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Sürekli Eğitim Uygulama ve
Araştırma Merkezi

Bizi Arayın : (0212) 236 85 70
04.02.2023

Avrupa Birliği Fonları İçin Proje Yazma Sertifika Programı

Eğitim Tarihi:

Başlangıç : 04.02.2023
Bitiş : 12.02.2023

Eğitim Yeri :

Online - Uzaktan Eğitim

Eğitim Süresi :

24 Saat

Toplam Ücret:

3.240 TL (Peşin) – KDV dahil

3.240 TL (Vade farksız 2 taksit) – KDV dahil

Ön Kayıt Formu

Eğitim Detayları

Eğitimin Amacı:

Avrupa Birliği, Bakanlıklar, Elçilikler, Kalkınma Ajanslarının hem sosyal/kültürel hem de tanıtım/eğitim/akademi alanlarında dağıtılmak üzere birçok fonlama kaynağı bulunmaktadır. Başvurularda, fikrinizin geliştirme ve projelendirme aşamaları, çalışmak istediğiniz alana uygun olarak ve bir sistematik içinde sunulması beklenir. Uygulamak istediğiniz proje fikrinin belirlenmesi ile başlayan, tüm faaliyetlerin yürütülme aşamalarını kapsayan süreç bir proje döngüsü oluşturmaktadır. 

Proje konusunun belirlenmesinden başlayarak, her aşamasının dikkatli değerlendirilmesi ve fon kaynağının isteklerine uygun olarak oluşturulması gerekir. Fonlama kuruluşları tarafından kullanılan ve proje hazırlama sürecinin doğru planlanması, etkinliğinin arttırılması için tercih edilen yöntemler bu eğitimimizde ele alınacaktır. Proje döngüsünün aşamalarında “sorun, eksiklik” olarak belirlediğiniz konunun araştırmalar ve analizler ile netleştirilerek uygulanabilir olup olmadığı değerlendirilecektir. Bu aşamaları detaylarıyla öğrenirken “Proje Fikri Nasıl Oluşturulur, Nasıl Yazılır?” sorusuna cevap aranacaktır. 

Proje döngüsünün her aşamasında projenin amaçları, hedefleri gözden geçirilecek ve bir sonraki aşamada uygulanabilir bir şekilde yorumlanması dijital ortamda karşılıklı olarak tartışılıp uygulanacaktır. Eğitimin her aşamasında alanında uzaman eğitimciler vasıtası ile proje değerlendirme hakemlerinin bakış açıları katılımcılara aktarılacaktır. Önemli tüyolar verilecektir. Yöntemimiz, proje kavramını ve içeriğini daha belirgin ve kolay anlaşılır bir hale getirir ve projenin daha iyi izlenmesi ve değerlendirilmesini sağlar.

Detaylı bilgi için;

https://www.istanbulinstitute.com/egitim/avrupa-bi...

Ön Kayıt İçin Tıklayın

Yeniliklerden Haberdar ol

Yeni eklenen eğitimlerden & size özel kampanyalardan haberdar olmak için lütfen kayıt yaptırınız.