SAP 2000 Eğitimi

  • Kapsamlı Örgün Eğitim
  • Alanında Profesyonel Akademisyenler
  • Yıldız Teknik Üniversitesi Sertifikası
Kurs Fiyatı
4.500,00₺
Ön Başvuru Yap
Sepete Git
Kursa Devam Et
Kurs Detayları

Örgün Eğitim Programı

Kalan Kontenjan


Eğitim Detayları


  • Eğitim Tarihi : 22 Nisan 2024
  • Eğitim Bitiş Tarihi : 08 Mayıs 2024
  • Ders Yeri : Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, Esenler, İstanbul
  • Eğitim Süresi : 24 Saat

SAP 2000 Eğitimi (Başlangıç seviyesi)

EĞİTİM İÇERİĞİ: 

İnşaat mühendisliğinde paket program kullanımı, sistem modellemesinde temel varsayımlar, perde-çerçeve sistemlerin modellenmesi, idealleştirmeler, matris yer değiştirme yöntemi ve sonlu elemanlar yöntemi(özet), düğüm noktası ve elemanlar, serbestlik dereceleri, kabuk ve çerçeve elemanlarda iç kuvvetler ve pozitif yönleri, SAP 2000 programının grafik ortamı, menülerin tarifi, yeni model oluşturmak veya mevcut modele ilaveler, sabit-hareketli düşey yük ve/veya depreme maruz çeşitli 2 ve 3 boyutlu taşıyıcı sistemlerle ilgili sayısal uygulamalar.

VERSİYON:

EĞİTİM TAKVİMİ:

Pazartesi, Çarşamba, Cuma: 10.00-13.00

EĞİTMEN

Prof. Dr. Bilge DORAN

NOT: Eğitimde SAP2000-ver.24 sürümü kullanılacaktır. Katılımcıların kişisel bilgisayarlarında bu sürüm kurulu olmalıdır. Program kurulumundan kullanıcı sorumludur.

Bu kursu öğrenciler nasıl değerlendirdi?

0.00

(Toplam 0 Değerlendirme)

0%
0%
0%
0%
0%

Eğitim Süreci Nasıl İşliyor?

Eğitim süreci hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sizin için uygun eğitim programını seçtikten sonra eğitime başvur butonu ile gerekli bilgileri doldurarak ön başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
Üniversitemiz tarafından verilen eğitim için uygunluğunuz SEM tarafından onaylandıktan sonra ödeme işlemini tamamlayarak eğitim başlangıç tarihine kadar gerekli evrakları hazırlamanız gerekmektedir.(Bu evrakların listesi size eğitim danışmanınız tarafından iletilecektir.)
Eğitimi başarıyla tamamladıktan sonra eğitim başarınıza göre katılım belgesi veya sertifikanız SEM tarafından hazırlanarak sizlere bilgi verilecektir.

Yıldız Teknik Üniversitesi

Bilimi, Üretimi ve Girişimciliği Destekleyen Eğitim Ekosistemi

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin hedefi ulusal alanda öncü, uluslararası alanda rekabetçi, ülke kalkınmasına katkı sağlayarak öncelikle ülkemiz olmak üzere dünyadaki...

Bu Eğitimi Kurumsal Olarak Talep Et


Yıldız Teknik Üniversitesi - SEM, geliştirdiği özgün yaklaşım ile firmanızın eğitim ihtiyaçlarının tespiti ve analizinden başlayan tam kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunar. Eğitim beklentileriniz ve kurum ihtiyaçlarınız ile ilgili detaylı analizleri gerçekleştirir. Şirketiniz için en doğru eğitim tasarısını kurgulamaya başlar. Sağladığı örgün ve online kurumsal eğitim hizmeti ile eğitmen-firma ilişkisini profesyonel çerçevede yürütür ve en uygun eğitim çözümünün sağlanması için yüksek kalitede hizmet verir.

4.500,00₺
Ön Başvuru Yap
Sepete Git
Kursa Devam Et