YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Sürekli Eğitim Uygulama ve
Araştırma Merkezi

Bizi Arayın : (0212) 236 85 70
01.01.1970

Liderlik Okulu

Eğitim Tarihi:

Başlangıç :
Bitiş :

Eğitim Yeri :

Yıldız Teknik Üniversitesi
Yıldız, Beşiktaş, İstanbul

Eğitim Süresi :

132 Saat

Toplam Ücret:

31.320 (KDV Dahil)

Ön Kayıt Formu

Eğitim Detayları

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ LİDERLİK OKULU

Liderlik okulu, insan odaklı ve bağ kurabilen liderler yetiştirmek amacıyla kurulmuş ve mizaç temelli (mikro liderlik) alt yapısını kullanan ve sürekli gelişime odaklanan bir programdır. YTÜ Liderlik okulunda temel amaç çok yönlü bakış açısına sahip dünya insanları yetiştirmektir. Sürekli gelişen ve değişen dünyada etkili bir liderin sahip olması gereken teknik bilgilerin yanında duygusal zekanın da yer aldığı iş dünyası ve akademisyenlerle beraber özenle hazırlanmış sektör bazlı ve hayatın içinden gelen gerçekçi ve uygulanabilen bir müfredat ile yaşayan bir programdır. 

Yıldız Teknik Üniversitesi Liderlik Okulu sloganımız: “Zorbalık etmeden zorlamak ve İnsanların onurlarını zedelemeden onların gelişimine refakat etmek”

Geleceğe Liderlik Edin

Bu programı, cesur riskler almanıza, değişimi hızlandıracak araçlar edinmenize ve kendinizi, ekibinizi ve kuruluşunuzu geliştirmenize olanak tanıyacak yetenekleri elde etme fırsatı sunar.

Dinamik bir öğrenme deneyimi için tasarlanmış, araştırmaya dayalı ve akademik açıdan akredite bir müfredat ve sertifika fırsatı sunar. Kampüs ortamında iş dünyasının liderlerinden oluşan bir toplulukla ağ kurma imkanı sağlar. Vaka Çalışmaları, Smart Sunumlar, Münazara ve Müzakere ortamlarıyla interaktif bir liderlik deneyimi yaşatır.

Ön Kayıt İçin Tıklayın

Yeniliklerden Haberdar ol

Yeni eklenen eğitimlerden & size özel kampanyalardan haberdar olmak için lütfen kayıt yaptırınız.